איך לבנות קורס דיגיטלי

חברות האשראי: "זינוק חד במכירת מוצרים אונליין בצל הקורונה"

אתה לא חייב להסכים לרוע הגזירה! הצטרף עכשיו למחנה האימונים ובנה לעצמך בתוך 7 ימים קורס אונליין, שיאפשר לך למנף את המשבר הנוכחי, לשמור על ההכנסות שלך וליצור לעצמך מקורות הכנסה חדשים, שיעבדו עבורך גם בעתיד!


ועכשיו במחיר מיוחד של 697  300 ש"ח בלבד!

My Image
My Image
My Image

גם לך הקורונה חיסלה את ההכנסה?

My Image
איך ליצור קורס דיגיטלי
איך לבנות קורס דיגיטלי

היי :) אני לירז. נעים להכיר !

את דרכי המקצועית התחלתי לפני כ-15 שנים כעו"ד, וב-5 השנים האחרונות אני פועלת המון בדיגיטל, כשאחת הנישות בהן אני מתמחה היא הפקה מהירה ודלת תקציב של מוצרים וקורסים דיגיטליים. 


אנחנו נמצאים בעיצומו של משבר שאיש לא יודע מתי הוא יסתיים, אך ברור שהשלכותיו הקשות על עצמאיים העוסקים בפעילות פרונטאלית, כגון הנחיית קורסים וסדנאות - צפויות להימשך לפחות עוד כמה חודשים. 
בזמנים כאלו נחלקים אותם עצמאיים בד"כ ל-2: אלו שבוחרים לבכות על מר גורלם ולחכות שהמשבר יחלוף, ובדרך יספגו פגיעה אנושה בהכנסותיהם. מצד שני יש את אלו, החכמים, שמהר מאוד יבינו שכדי לא להיפגע - עליהם לעשות "חישוב מסלול מחדש" ולבנות לעצמם מקורות הכנסה חלופיים ו/או נוספים .


בצל המשבר הנוכחי - ברור כי המעבר ללימודים אונליין הוא בלתי נמנע.


אז בין אם אתם מדריכים, מנחי קורסים/ סדנאות, עוסקים בפעילות פרונטאלית כלשהי יצרתי עבורכם מחנה אימונים מיוחד, שיעזור לכם להפוך את הפעילות שלכם לדיגיטלית, במהירות ובאפס השקעה, גם אם אתם חסרי ידע טכנולוגי!
אז מה לומדים כאן?

מודול ראשון

איך לבנות קורס דיגיטלי

היכרות

הקדמה ומבוא למוצרים דיגיטלים

​​​​​​​טעויות קריטיות והכנות חשובות

בחירת נושא לקורס הדיגיטלי שלך

מודול שני

איך לבנות קורס דיגיטלי

פיתוח הסילבוס לקורס - מרעיון למוצר דיגיטלי

כתיבת וארגון התוכן לקורס הדיגיטלי

​​​​​​​וידאו, מצגות ועריכה

מודול רביעי

איך ליצור קורס דיגיטלי

איך לעצב ולארוז את הקורס הדיגיטלי

איך לתמחר אותו 

בניית אפליקציית תשלום

מודול שלישי

טיפול בצד הטכני - תכלס איך לבנות את הקורס הדיגיטלי שלי

הכרות עם כלים ופלטפורמות

העלאת הקורס

איך ליצור קורס דיגיטלי

מחנה האימונים הוא בעצם קורס שמתנהל באתר חברים סגור. 

הוא כולל 13 שיעורים מוקלטים ומשימות, שילמדו אותך איך לבנות קורס דיגיטלי מושקע ומקצועי, באפס השקעה או בהשקעה מינימאלית. רוכשי הקורס יקבלו גישה לקבוצת פייסבוק סגורה בה תינתן תמיכה מלאה בכל בעיה ובכל שאלה.

בסוף מחנה האימונים לא רק שתדע איך ליצור קורס דיגיטלי - אלא תוכל להיות בעליו הגאה של הקורס הדיגיטלי הראשון שלך!  להלן פירוט השיעורים:

איך ליצור קורס דיגיטלי

ויש גם בונוס שווה במיוחד!

קורס שיווק מקיף בשווי אלפי שקלים, שילמד אותך איך לשווק את הקורס החדש שלך! פרטים בתוך מחנה האימונים!

My Image

כבר הרבה זמן שרציתי לבנות קורס אונליין. אפילו שילמתי (והרבה מאוד) על קורס שלא נתן לי הרבה והשאיר אותי עם הרבה שאלות פתוחות וחוסר ידע. בקורס של לירז אין שאלות פתוחות. זה הקורס היחיד שבאמת למדתי ממנו הכל מא' עד ת'. היא לא שומרת שום קלף אצלה ביד וכל החומר מונגש באופן בברור, קצר וקולע. פשוט תענוג.

ענת רואים

My Image

אם חשבת על בניית קורס/ מוצר דיגיטלי, הגעת למקום הנכון! עו"ד לירז שי ארזה בשבילך מחנה אימונים אפקטיבי ויעיל, כולל כלים וטיפים בשביל להתחיל ברגל ימין. שחקו אותה!


ד"ר חנן גזית

​​​​​​​מישחוק העתיד

My Image

קורס מדהים! קצר, קולע, ברור, ובעיקר דוחף לפעולה. גם התמיכה במהלך הקורס לכל שאלה לא מובן מאליו. הרעיון לבנות קורס דיגיטלי כבר יושב לי בראש כמה זמן ולא עשיתי איתו כלום כי לא היה לי מושג מאיפה להתחיל אבל בעוד כמה ימים יהיה לי כבר קורס באוויר. תודה על ההזדמנות!

אמיר שילנסקי

תלמידים מספרים

אילנה משה, מומחית לניהול פיננסי:


"השיעורים בנויים מ-10 עד 20 דקות לשיעור, מגיש את החומר באופן מתומצת ומוכן לפי הסדר, לא חסר בקורס הזה כלום. מהרגע שיש לך רעיון עד לרגע שאתה יכול לשווק אותו" 

אמבר זלצמן, בעלת ערוץ יוטיוב ומומחית יוטיוב:


"הרבה זמן רציתי להפיק קורס דיגיטלי. לפני שנתקלתי בקורס של לירז רכשתי קורס שממש איכזב אותי. בזכות הקורס של לירז, בתוך שבועיים הקורס הדיגיטלי שלי כבר היה מוכן והיום אני כבר מוכרת אותו" 

שאלות נפוצות 

My Image

האם צריך להיות לי ידע טכני כלשהו כדי להצליח בקורס ולבנות קורס משלי ?

לא דרוש שום רקע טכני. רצוי שיהיה אבל כל הידע הטכני שנוגע להקמת הקורס נלמד בקורס עצמו, כך שאין צורך בשום ידע טכני מעבר לידע בסיסי (כגון שימוש בסיסי במחשב, גלישה באינטרנט וכו).

My Image

במה שונה הקורס הזה משאר הקורסים שקיימים בשוק?  

קודם כל פחות מדובר בקורס אלא יותר במחנה אימונים, מאוד קצר, מאוד קולע, בלי מריחות זמן - ישר ולעניין. מחנה האימונים הוא מאוד פרקטי, בניגוד לקורסים אחרים שמדברים הרבה תיאוריה ופחות מעשיים. חוץ מזה שהוא זול פי 10 מקורסים אחרים בתחום :). 

My Image

מה קורה אם משהו לא ברור לי ? האם אוכל לקבל עזרה ? האם יש את מי לשאול ?  

בניגוד להמון קורסים אחרים בשוק, שבהם אחרי ששילמת אתה מגלה שאתה לבד - מחנה האימונים הזה כולל גישה לקבוצת פייסבוק סגורה בה תינתן תמיכה ותשובה לכל שאלה (וגם טיפים ושיעורים חשובים אחרים). כך שלעולם לא תרגיש לבד :). 

My Image

האם חוץ מהתשלום על מחנה האימונים אצטרך להוציא עוד כסף כדי לבנות את הקורס הדיגיטלי שלי ? 

באופן עקרוני לא חובה וניתן "להרים" קורס דיגיטלי לגמרי בחינם. ניתן לאחסן את הקורס שלך על גבי שרתי איחסון חינמיים (מניסיוני לא מומלץ והם גם גובים אחוזים על כל מכירה...). במחנה האימונים אדבר גם על תוכנות בתשלום, אך זה לחלוטין עניין שנתון לבחירתך. 

הירשם עכשיו למחנה האימונים

ובתוך 7 ימים תהיה בעליו הגאה של קורס אונליין משלך! 

My Image
My Image